Emade lõdvestuskunst

See on praktiline õpituba Sulle, armas emme, mis keskendub lõdvestusharjutustele, enesehüpnoosile ja tehnikatele, et saaksid paremini toime tulla sünnitusjärgsete uute ja ootamatute emotsioonide ning muutunud elukorraldusega.

Õpid muutma oma vähesed unetunnid kvaliteetsemaks, leidma hetki lõõgastumiseks ning uusi jõuvarusid emaks ja naiseks olemiseks. Jäta oma armas lapseke hoolitseva issi või hoidja hoolde ja võta see väike, aga oluline aeg endale, et saaksid pakkuda parimat oma lapsele ja perele.

Mis on Emade lõdvestuskunst?

Emade lõdvestuskunst on 3-tunnine praktiline õpituba kõikidele beebiootel, beebide ja väikelastega emadele.

Õpitoas keskendume lihtsatele ja kiiretele lõõgastus- ning enesehüpnoosi harjutustele!

Saad koduseks harjutamiseks kaasa 8 lõdvestusharjutuste salvestust (digifaili), mille abil end ka peale õpitoas osalemist  igapäevaselt lõdvestuse ja meelerahu lainel hoida.

Kuidas võimalikult

tõhusalt ära kasutada vähest uneaega

Kuidas säilitada rahu

ja tasakaal ka kõige

raskematel päevadel

Kuidas keskenduda ja tulla toime emadusele nii omases tunnete virvarris

Mis teemadel räägime?

Emaduse areng ajaloos – kogukondlik lapsekasvatus versus superema lääne ühiskonnas. Kas ma pean suutma?
Uue elukorralduse ja keeruliste emotsioonidega toimetulek.
Emaduse väljakutsed ja toimetulekustrateegiad.
Kuidas keskenduda ja olla eneseteadlik?
Kuidas leida tunnete virvarrist üles sisemine tugevus ja usaldus naisena, emana?
Kuidas hakkama saada sõprade, pere ja ühiskonna survega erinevate lapsevanemaks olemise stiilide kohta?

Kellele on õpituba mõeldud?

Tulevastele emadele - oodates esimest beebit, saad juba valmistuda eelseisva emadusega võimalikult kergeks kohanemiseks.

Alla 2-aastaste beebidega emadele - tasakaalu ja energiavarude taasleidmiseks emaduse esimestel aastatel.

Eelkooliealiste ja koolilaste emad - (eraldi töötuba) originaalprogrammi kõikidele põhitõdedele lisaks saad näpunäiteid, kuidas lapsevanemana paremini hakkama saada nii eelkooliealiste kui kooliealiste lastega.

Mis on hüpnoos?

Hüpnoos on loomulik, valikulise keskendunud tähelepanu loomulik olek, mil sa oled täie teadvuse juures ja hästi lõdvestunud. Lihtsamalt öeldes on hüpnoos eesmärgistatud meditatsioon – olles mõnusas lõdvestusseisundis, tunneme end turvaliselt ja oleme avatud enesesisendustele, mis aitavad meil saavutada soovitud tulemusi alateadvuses. Just alateadvuses elavad meie harjumused, uskumused, segavad mõtted, anded ja varasemad kogemused. Tee sinna viib läbi sügava lõdvestusseisundi.

Hüpnoos ei ole uni. Oled teadvel ja teadlik kõigest ümbritsevast. Iga hüpnoos on enesehüpnoos - Sina kontrollid, mida soovid kogeda ja millist infot vajad. Hüpnoosi ajal on täiesti ok mõelda mõtteid. Need tulevad ja lähevad. Mõtlemine on aju normaalne tegevus :)

Kas oled kunagi kogenud hüpnoosi?

Muidugi! Iga päev. Korduvalt.

Hetked vahetult enne uinumist ja ärkamist.

Unistades.

Põnevat  raamatut lugedes.

Filmi vaadates.

Vestluskaaslase juttu

kuulates.

Või hoopiski autoga sõites avastanud, et 'kuidas ma siia jõudsin, kuhu küll viimane 5 minutit kadus'.

Neil hetkedel aeglustub lihtsalt sinu aju töösagedus - mõtete virrvarr asendub rahu, lõdvestuse ja fokusseeritud tähelepanuga.

Emade Lõdvestuskunsti õpitoas osalemiseks ei ole eelnev Hüpnosünnituse kursus vajalik.

Kuidas on enesehüpnoos emadele kasulik?

Kiire lõdvestus - lihtsad ja kergesti õpitavad tehnikad Sinu keha lõdvestamiseks, eneseteadlikkuse ja tasakaalu hoidmiseks.

Positiivsete emotsioonide resurss - kiired enesehüpnoosi tehnikad Sinu rahu ja rõõmsa meele säilitamiseks ka kõige keerukamatel päevadel.

Hüpnootiline ajamoonutus puhkamiseks - olgu Sul uneks 5 minutit või 5 tundi, hüpnoos aitab Su kehal ja vaimul vähest uneaega võimalikult tõhusalt ära kasutada.

Side beebiga - hüpnoos aitab Sul end beebi ja oma loomulike instinktidega ühele lainele häälestada.

Koolitaja

“Kolme lapse emana olen kogenud emotsioone, küsimusi ja nõutust, mis värsketel emadel oma elus uude – lapsevanema – rolli astudes enamasti tekivad.

Oma töös lapseootel peredega, kes teadlikult ja pühendunult on valmistunud lapse sünniks, olen sageli kuulnud emotsionaalset arutelu  – oleks ma teadnud, mida emadus tegelikult tähendab, miks mulle keegi sellest ei rääkinud ja miks ma selleks ei osanud valmistuda?

Lapse sünniga aga alles kõik algab – uued emotsioonid, elukorraldus,
suhted, väline surve ühiskonnalt ja tuttavatelt läbi erinevate ootuste
ema ja naise rollile.

Emade Lõdvestuskunsti töötuba ongi loodud Sulle,
armas emme, et võimalikult rõõmsalt ja turvaliselt
eelseisvaks emaduseks valmistuda.”

Võta ühendust

Õpitoad toimuvad kord kuus. Palun võta ühendust täpsema info saamiseks.